&

Meri Popins

0 Ratings

Titulli: Meri Popins Gjinia: Roman Autori: Pamela Lindon Trevers Përktheu: Margalina Sina Çmimi: 150 L Numri i faqeve: 144 fq

Shto në Librari

RRETH LIBRIT

Pamela Lindon Trevers lindi dhe u rrit në Australi. Që herët filloi të shkruajë tregime dhe më pas, kritika letrare dhe dramaturgjike.

Bota plot ngjyra e të vegjëlve, mrekullia e këtij romani.

Meri Popins është dadoja më fantastike në botë! Ndryshe nga kujdestarët e tjerë, bota e saj është plot humor e fantazi…

Vlerësime

Mesatarja e vlersimeve të blerësve

0 Ratings
Bëju i pari që vlerëson “Meri Popins”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Nuk ka vlerësimime.

SHPËRNDAJ KËTË LIBËR

Registration

Forgotten Password?