&

Aventurat e kapitenit Grif

0 Ratings

Titulli: Aventurat e kapitenit Grif Gjinia: Roman Autori: Xhek London Përktheu: Lavdimir Marku Çmimi: 150 L Numri i faqeve: 189 fq

Shto në Librari

RRETH LIBRIT

Xhek London ka shkruar një sërë romanesh dhe novelash të njohura në mbarë botën. Shumë prej veprave të tij, veçanërisht romanet me personazhe me kafshë, sot përfshihen në koleksionet e librave destinuar fëmijëve dhe gjithnjë janë të suksesshëm.

Ka shkruar “ Dhëmbi i bardhë”, “Djali i ujkut”, “Martin Eden”, “Fëmijët e të ftohtit”; “Vjedhja”, “Biri i diellit” etj. “Aventurat e kapitenit Grif”, një prej romaneve të suksesshëm, përshkruan aventurat me një stil sa të thjeshtë, aq edhe magjepsës

Vlerësime

Mesatarja e vlersimeve të blerësve

0 Ratings
Bëju i pari që vlerëson “Aventurat e kapitenit Grif”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Nuk ka vlerësimime.

SHPËRNDAJ KËTË LIBËR

Registration

Forgotten Password?