&

Aventurat e kapitenit Grif

0 Ratings

Titulli: Aventurat e kapitenit Grif Gjinia: Roman Autori: Xhek London Përktheu: Lavdimir Marku Çmimi: 100 L Numri i faqeve: 189 fq

Shto në Librari

Overview

Xhek London ka shkruar një sërë romanesh dhe novelash të njohura në mbarë botën. Shumë prej veprave të tij, veçanërisht romanet me personazhe me kafshë, sot përfshihen në koleksionet e librave destinuar fëmijëve dhe gjithnjë janë të suksesshëm.

Ka shkruar “ Dhëmbi i bardhë”, “Djali i ujkut”, “Martin Eden”, “Fëmijët e të ftohtit”; “Vjedhja”, “Biri i diellit” etj. “Aventurat e kapitenit Grif”, një prej romaneve të suksesshëm, përshkruan aventurat me një stil sa të thjeshtë, aq edhe magjepsës

Customer Reviews

Average customer rating

0 Ratings
Be the first to review “Aventurat e kapitenit Grif”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

There are no reviews yet.

SHARE THIS BOOK

Registration

Forgotten Password?