&

Aladini dhe Llamba magjike

0 Ratings

Titulli: Aladini dhe Llamba magjike Gjinia: Përralla Autori: Anonim Përktheu: Dhurata Muçaj Çmimi: 150 L Numri i faqeve: 76 fq

Shto në Librari

RRETH LIBRIT

Historia e Aladinit, djaloshit që vjen nga Kina, na shpie në universin e magjishëm të një prej rrëfenjave të mrekullueshme të “Njëmijë e një netëve”, ku kryqëzohen gjeni me pushtete të habitshme, një magjistar i lig dhe një princeshë magjepsëse.

Aladini i pabindur, ia prish planet magjistarit afrikan… E mban për vete, llambën që ai e lakmonte…

Lexojeni historinë e djaloshit dhe princeshës!!!

Vlerësime

Mesatarja e vlersimeve të blerësve

0 Ratings
Bëju i pari që vlerëson “Aladini dhe Llamba magjike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Nuk ka vlerësimime.

SHPËRNDAJ KËTË LIBËR

Registration

Forgotten Password?