&

Aladini dhe Llamba magjike

0 Ratings

Autori: Anonim Përktheu: Dhurata Muçaj Gjinia: Përralla Çmimi: 100 lekë Numri i faqeve: 76 fq

Shto në Librari

RRETH LIBRIT

Përshtatja e historisë së Aladinit, djaloshit që vjen nga Kina na shpie në universin e magjishëm të një prej rrëfenjave të mrekullueshme të “Njëmijë e një netëve”, ku kryqëzohen gjeni me pushtete të habitshme, një magjistar i lig dhe një princeshë magjepsëse.

     Aladini është i keq, tekanjoz, i pabindur. Përtac dhe gënjeshtar, ai ishte është i keq, tekanjoz, i pabindur. Përtac dhe gënjeshtar, ai ishte është i keq, tekanjoz, i pabindur. Përtac dhe gënjeshtar, ai ishte i magjistarit afrikan.

     Mirëpo, Aladini ia prish planet dhe e mban për vete llambën që lakmonte magjistari.

Vlerësime

Mesatarja e vlersimeve të blerësve

0 Ratings
Bëju i pari që vlerëson “Aladini dhe Llamba magjike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Nuk ka vlerësimime.

SHPËRNDAJ KËTË LIBËR

Registration

Forgotten Password?